Aku výrobky

Husqvarna se dlouhodobě snaží chránit životní prostředí. Hlavním cílem je snižování emisí, hluku i odpadu. Produkcí kvalitního vybavení pro péči o zahradu však také pomáhá eliminovat nevyhovující nebo nefunkční zařízení se složitou ekologickou likvidací.

Kapacita dobíjejícího článku zpravidla odpovídá rozsahu využití stroje na jednu benzínovou nádrž. Při práci můžete efektivně využít dvě baterie, jedna pohání zařízení, druhá se paralelně dobíjí. Při práci vás nebude zdržovat potřeba doplňovat palivo nebo čekat.

aku stroje Husqvarna

Investice do vybavení s bateriovým pohonem je rozumnou volbou s ohledem na snížení hluku i vibrací při práci, vybavení je lehčí, lépe se s ním manipuluje. Zásadní je také pohotovost využití. Se zahradním vybavením získáte nezávislost na zdroji – nemusíte doplňovat benzín ani řešit připojení prodlužovacími kabely ke zdroji napětí.

Kvalitní a výkonné prostředky vám pomůžou pečovat o zahradu s minimálním dopadem na okolní prostředí. Vás ani vaše sousedství nebude obtěžovat hluk ani výfukové plyny.

Životnost produktů Husqvarna je garancí dlouhé a spolehlivé služby, využijte kvalitní vybavení a usnadněte si denní práci na zahradě.