Křovinořezy

Křovinořezy a vyžínače patří mezi základní vybavení profesionální údržby zeleně v parcích, sadech a sportovních areálech. Při ošetření velké plochy je nezbytné uzpůsobit nejen výkon stroje, ale i jeho snadnou manipulovatelnost. Husqvarna efektivně využívá konstrukční prvky v odpružení a vyvážení, výrazně tak snižuje námahu a únavu obsluhy. Neméně důležitá je také snížená hlučnost a emise motorů.

křovinořezy Tábor

Křovinořezy Husqvarna najdou široké uplatnění v péči o velké plochy, ale i běžné zahradní práce. Bez ztráty času upravíte výšku trávy i v členitém a špatně přístupném terénu nebo mezi hustě osázenými stromy. Křovinořezy využijete také pro pečlivé začištění trávníků u obruby chodníků, lemů pěšin, okrajů studny, ohraničení plotu, nebo v úzkých prostorech mezi záhony nebo keři a stromy – na všech místech, kde je špatně dostupný prostor pro manipulaci se sekačkou.

Ergonomický tvar ovládání určuje křovinořezy i pro dlouhou práci. Ochranný kryt bezpečně odvádí sekanou trávu, ale také drobné kamínky nebo větvičky směrem od obsluhy. V případě nevhodného zacházení účinný bezpečnostní mechanismus automaticky vypne hlavní rotační hlavici.

Produkty Husqvarna dokonale spojují vysokou užitnost nástrojů s bezpečností a příjemným ovládáním.

křovinořezy Husqvarna Tábor