Řetězové pily

Husqvarna se zabývá výrobou a vývojem pil pro profesionální těžbu dřeva. Využívá nejnovější technologie i osvědčené postupy. Funkční konstrukční prvky ověřené v náročném prostředí pak aplikuje i pro výrobu nástrojů pro údržbu zahrady nebo domu. Pily jsou konstruovány s důrazem na snadnou ovladatelnost, šetrnost k životnímu prostředí, ale i dodržení přísných bezpečnostních podmínek.

řetězovka

Řetězová pila je nezastupitelnou pomocí při zpracování topiva na zimu. Výrazně vám také pomůže při sezonní údržbě a obnově sadů nebo živých plotů. Pily Husqvarna zvýší efektivitu práce s kácením vysoce vzrostlých stromů přímo v lese, odřezávání silných větví i krácení kmene na potřebné špalíky. Minimum času vám zabere i jindy namáhavá práce s pročištěním padlých větví nebo stromů.

V našem obchodě vám představíme jednotlivé typy řetězových pil. Seznámíme vás s výhodami i technickými parametry jednotlivých modelů a pomůžeme vám vybrat vhodnou variantu s ohledem na frekvenci využití i náročnost práce. U všech výrobků vám samozřejmě zajistíme záruční i pozáruční servis.

řetězové pily tábor