Sekačky na trávu

Husqvarna se může opřít o dlouhá desetiletí zkušeností ve výrobě i vývoji produktů. Vysoce výkonné motory, kvalitní materiály i prakticky řešené ovládání staví sekačky mezi nejkvalitnější výrobky nabízené současným trhem.

sekačky HusqvarnaFunkční a odolné stroje zefektivní jakoukoli práci na zahradě. Výšku sečení můžete snadno regulovat, práci vám usnadní i možné doplnění pojezdem. Sekačky Husqvarna dokáží kvalitně upravit trávník na velkých plochách, v členitém terénu i za jinak velmi náročných podmínek.

Nejčastěji používané sekačky vám můžeme dodat v několika typech. Záleží na velikosti vaší zahrady. Lehce manipulovatelné malé sekačky zajistí rychlé sekání menšího prostoru. V nabídce jsou však zastoupeny i robustní sekačky s velkou šířkou sekacího záběru. Objemný koš zachytí posekanou trávu, ale i listí, drobné větvičky. Bezpečný a plynulý provoz garantuje skvěle uzpůsobený motor. Ostré nože jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů.

V péči o velké zelené plochy si můžete práci ulehčit dalším profesionálním vybavením. Husqvarna se vždy snaží plně vyhovět nárokům zákazníků. Ridery využívají žací zařízení umístěné vpředu, bez problémů tak upravíte trávník i v omezeném prostoru pod výsadbou nebo kolem stromů a keřů. Kloubové zalamování usnadňuje ovládání a obratnost. Některé modely jsou vybaveny pojezdem 4×4.

sekačky Husqvarna Tábor

automower HusqvarnaHusqvarna si drží náskok i ve využití nejmodernějších technologií. Jako první uvedla do prodeje automatickou sekačku Husqvarna Automower. Údržba zahrady nebyla nikdy dřív tak snadná. Speciálně uzpůsobená sekačka odvede veškerou práci za vás. Ochranný kryt garantuje odolnost vůči vlhkosti, prachu, UV záření. Pojezd sekačky pohotově reaguje na překážky, dokáže tak předejít zranění nebo poškození.

Tichý chod, spolehlivost a dokonalý výsledek práce produktů Husqvarna vás přesvědčí lépe než jakákoli reklama.